Obchodní podmínky

firmy Hosova obchodní společnost, spol. s r.o.

1. Základní ustanovení

Prodávající:

Hosova obchodní společnost, spol. s r.o., 588 33  Pavlov 1, IČO 60701871, DIČ CZ60701871, zapsaná v OR, vedeného u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 14754
Předmět podnikání: výroba a balení potravinářských výrobků, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje.

Další kontaktní údaje jsou zveřejněny na stránce „kontakty“.

Kupující (spotřebitel):

= Zákazník = fyzická či právnická osoba, která nenakupuje Zboží pro svou obchodní nebo podnikatelskou činnost.

Tyto obchodní podmínky se vztahují pro internetový obchod, který provozuje prodávající na internetových stránkách www.dobre-orisky.cz .

2. Zboží

Katalog zboží  na internetových stránkách www.dobre-orisky.cz obsahuje informace o zboží, včetně uvedení cen jednotlivého zboží s DPH. Prodávající se zavazuje prodat zboží kupujícímu za cenu platnou v době uzavření objednávky. Prodávající upozorňuje kupujícího, že popisy vyobrazeného zboží v katalogu jsou informativní a vždy je nutno řídit se popisem na samotné etiketě. Na obalu zboží je vždy uvedeno datum minimální trvanlivosti a podmínky skladování.
Zboží (potraviny) je vždy dodáváno v uzavřených sáčkách nebo v uzavřeném dárkovém balení (košíčky, kornouty, vaničky, misky).

3. Uzavření kupní smlouvy

Kupující si vybírá zboží z katalogu zboží na internetových stránkách www.dobre-orisky.cz , které je dodáváno do spotřebitelovy domácnosti nebo do místa, které si kupující určil. Vybrané zboží vyznačí kupující  v objednávkovém formuláři a vyplní údaje potřebné k doručení zboží.Tím, že odešle objednávkový formulář, navrhuje uzavření kupní smlouvy. Objednávkový formulář obsahuje i informace o nákladech spojených s dodáním zboží. Přijetí objednávky je kupujícímu potvrzeno na adresu elektronické pošty kupujícího, tento úkon se považuje za uzavření kupní smlouvy. Pokud nebude možno zboží kupujícímu z jakéhokoliv důvodu dodat, bude o tomto bez zbytečného odkladu informován a bude mu nabídnuta adekvátní náhrada nebo mu bude nabídnuto jiné řešení.

4. Cena dopravy a způsob platby

Náklady spojené s dodáním zboží hradí kupující dle sazebníku uvedeném v záložce doprava. Prodávající akceptuje následující platební podmínky:

  • platba předem bankovním převodem
  • platba na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce – kupující hradí navíc tzv. dobírečné – viz “Doprava”)

Platba za zboží zahrnuje cenu zboží a náklady spojené s dodáním zboží. Její výše je uvedena v objednávce.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

5. Odstoupení od kupní smlouvy

Na základě ustanovení § 1840 písmeno g) nového  občanského zákoníku se na smlouvy o dodávce potravin, nápojů nebo jiného zboží běžné spotřeby dodávaného do spotřebitelovy domácnosti nebo do jiného místa, které spotřebitel určil, nevztahují ustanovení nového občanského zákoníku o spotřebitelských smlouvách, proto kupující nemůže od smlouvy na dodávku zboží (potravin) odstoupit.
Dodavatel je oprávněn od smlouvy odstoupit pouze v případě nedostupnosti zboží (okamžitá nemožnost plnění), nedohodne-li se s kupujícím jinak.

6. Reklamace

Prodejce odpovídá za to, že zboží má požadovanou jakost, hmotnost, musí být bez vad a musí odpovídat obecně platným normám. V případě, že zboží je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo zboží reklamovat. Reklamaci musí kupující uplatnit písemně na adresu prodávajícího nebo osobně v sídle společnosti, zároveň musí předložit reklamovaný výrobek v původním obalu.
Je-li výrobek skutečně vadný, má kupující právo
a) na odstranění vady dodáním nového výrobku bez vady nebo dodáním chybějícího výrobku
b) vrácení peněz za vadný výrobek – bezhotovostním převodem na bankovní účet kupujícího nebo poštovní poukázkou na adresu kupujícího.
Při oznámení vady sdělí kupující prodávajícímu, jaké právo si zvolil.

7. Bezpečnost a ochrana informací

Kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů prodávajícím pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely zasílání obchodních informací a marketingových sdělení.
Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě a že je povinen informovat prodávajícího o změně svých osobních údajů bez zbytečného odkladu.
Prodávající může pověřit třetí osobu jakožto zpracovatele zpracováním osobních údajů kupujícího. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje bez předchozího souhlasu kupujícího předávány prodávajícím třetím osobám.
Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.

Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete na adrese https://www.dobre-orisky.cz/zpracovani-osobnich-udaju.html.

8. Závěrečné ustanovení

Prodávající si vyhrazuje právo změny těchto obchodních podmínek bez předchozího upozornění.

V Pavlově dne 22. 7. 2014

Informace pro zákazníky

Doprava

Obchodní podmínky

Kontakty

Proč nakupovat u nás?

  • Nejširší nabídka oříšků, suchých plodů, sušeného ovoce aj.
  • Odesíláme do druhého pracovního dne
  • Vytváříme nové a nové kombinace
  • Doprava nad 500 Kč ZDARMA
  • Odesílané zboží má trvanlivost ještě minimálně další 3 měsíce

Facebook  Google+

webmaster CORA 2014 - 2024 , www.cora.cz

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů...