O firmě Hosova obchodní spol. s r.o.

Hosova obchodní společnostHosova obchodní společnost, spol. s r.o. se sídlem v Pavlově čp. 1, okres Jihlava, byla zaregistrována v Obchodním rejstříku u obchodního soudu Brno-venkov dne 6.6.1994s hlavním předmětem činnosti „výroba a balení potravinářského zboží“. Výrobní činnost společnost zajišťuje ve vlastních výrobních prostorách – vlastní balírně a pražírně.

Společnost realizuje širokou paletu výrobků ze sortimentu suchých a skořápkových plodů (mandle, lískové a vlašské ořechy, kešu a para ořechy, pistácie), sušeného ovoce (meruňky, švestky, ananasy, rozinky apod.) a zemědělských produktů (mák, jádra tykve a slunečnice, len, sezam) v příznivé kombinaci „kvalita x cena“.

praženíVýroba je zaměřena na zvyšování kvality výroby a to pravidelnou kontrolou surovin v akreditovaných laboratořích. V roce 2010 společnost certifikovala systém managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, který je každoročně kontrolován certifikovaným auditorem. V roce 2011 společnost certifikovala zavedený systém kritických bodů při výrobě potravin HACCP, který je taktéž pravidelně každoročně kontrolován.

Dlouhodobým cílem společnosti je maximálně uspokojovat potřeby a požadavky všech zákazníků.

balení produktubalení produktubalení produktubalírnabalírna

 

Certifikát Důvěryhodná Firma

Naše firma získala v roce 2015 certifikát "Důvěryhodná Firma". Více o tomto certifikátu.

Důvěryhodná firma

Informace pro zákazníky

Doprava

Obchodní podmínky

Kontakty

Proč nakupovat u nás?

  • Nejširší nabídka oříšků, suchých plodů, sušeného ovoce aj.
  • Odesíláme do druhého pracovního dne
  • Vytváříme nové a nové kombinace
  • Doprava nad 500 Kč ZDARMA
  • Odesílané zboží má trvanlivost ještě minimálně další 3 měsíce

Facebook  Google+

webmaster CORA 2014 - 2024 , www.cora.cz

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů...