Vlašské ořechy

Vlašské ořechy jsou v našich končinách nejznámějšími a nejpoužívanějšími ořechy. Vlašské ořechy jsou velice výživné, víc než hovězí maso. Obsahují řadu zdraví prospěšných látek: omega 3 mastné kyseliny, kyselinu listovou, fosfor, draslík, železo, zinek, měď, mangan, vitamíny skupiny B a E. Při pravidelné konzumaci vlašských ořechů můžeme zmírnit poruchy nervové soustavy, anginu pektoris, snížit srážlivost krve, diabetes. Vlašské ořechy pomáhají při ateroskleróze, podporují činnost mozku a snižují krevní tlak. Prostě jsou to zdravé ořechy.

V nabídce Dobrých oříšků najdete kvalitní vlašské ořechy vyloupané půlené v různých gramážích. Takto připravené ořechy Vám ušetří spoustu práce s loupáním. Vlašské ořechy se využívají převážně na pečení cukroví, ale lze je použít i při přípravě slaných pokrmů, salátů a jiných dezertů. Pro mlsné jazýčky máme připravené ořechy v čokoládě.

Dostupné zboží pro skupinu Vlašské ořechy.

seřadit podle:
Typicky
Názvu zboží
Ceny
Balíček na pečení obsahuje lískové oříšky, mandle, kokos, rozinky a vlašské ořechy.
499,00 Kč
jádra – půlená
32,38 Kč
jádra – půlená
61,95 Kč
jádra – půlená
152,77 Kč
200g balení vlašských ořechů v hořké čokoládě
54,81 Kč

Informace pro zákazníky

Doprava

Obchodní podmínky

Kontaky

Proč nakupovat u nás?

  • Nejširší nabídka oříšků, suchých plodů, sušeného ovoce aj.
  • Odesíláme do druhého pracovního dne
  • Vytváříme nové a nové kombinace
  • Doprava nad 2000 Kč ZDARMA
  • Odesílané zboží má trvanlivost ještě minimálně dalších 6 měsíců

Facebook  Google+

webmaster CORA 2014 - 2018 , www.cora.cz

Nákupní košík
Váš koš je prázdný.
Celkem s DPH
0,00 Kč

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.